Technik montáže

Nižná, Slovensko
Pridaný pred 3 mesiace

Požiadavky

  • Vzdelanie: stredoškolské s maturitou
  • Jazykové znalosti: Anglický jazyk – Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk – Mierne pokročilý (B1)
  • Prax (výhoda, nie podmienka): 2 roky v odbore

Náplň práce

• Zabezpečenie efektivity procesov výroby
• Údržba a servis lisovacích foriem, strojov a zariadení
• Preventívna elektrická, hydraulická a pneumatická údržba zariadení a strojov;
• Zber dát o efektívnosti funkcie všetkých zariadení a samostatná diagnostika porúch a chýb;
• Rýchle odstránenie vzniknutých porúch;
• Spolupráca pri montáži a uvedení do prevádzky nových strojov, zariadení a liniek
• Podpora pri vytváraní a optimalizácii pravidelných plánov údržby
• Sledovanie potrieb náhradných dielov, definovanie požiadaviek na sklad náhradných dielov;
• Evidencia oprav;
• Odstraňovanie zložitých závad, vykonáva kontrolu, pripravuje a zúčastňuje sa výkonu funkčných skúšok,

Detaily

  • Pozícia: Technik montáže
  • Zmennosť: 8h, práca na zmeny, možnosť flexibilného pracovného času
  • Mzda: 1200 – 1500€/mesiac. Základná mzda podľa skúseností a vedomostí, rast mzdy a bonusy v závislosti od výsledkov práce

Zamestnanecké výhody, benefity

dochádzkový bonus, možnosť profesionálneho rastu

Uchádzať sa online