Operátor výroby

Nižná, Slovensko
Pridaný pred 2 roky

Operátor výroby je nenahraditeľný člen tímu, ktorý aktívne spolupracuje pri montážnych a kontrolných prácach ako aj pri balení vyrobkov. V spoločnosti je operátor výroby vnímaný ako človek a je individuálne zaradený, posudzovaný, hodnotený a odmeňovaný s ohľadom na jeho individualitu.

Požiadavky

  • Vzdelanie: základne, SOU alebo SŠ
  • Zodpovednosť, samostatnosť, manuálna zručnosť
  • Prax: nie je nutná

Náplň práce

  • Zapisovanie množstva vyrobených prduktov, údajov o procese
  • Manuálna činnosť, vykonávanie vizuálnej kontroly produktov, balenie
  • Jednoduché montážne práce, ovládanie strojov a zariadení.
  • Starostlivosť o zverené pracovisko (čistota, usporiadanie pracoviska …)

Detaily

  • Pozícia: Operátor výroby
  • Zmennosť: 12h (práca 13-14 dní do mesiaca,čo znamená viac času pre seba alebo rodinu o 6 dní v porovnaní s 8h)
  • Priemerna mzda: po zaškolení 850€
  • Zaškolenie: pripravený program zaškolovania

Uchádzať sa online