Nastavovač strojov, Senior

Nižná, Slovensko
Pridaný pred 2 roky

Nastavovač strojov na pozícií seniNastavovač strojov na pozícii senior nastavovač zodpovedá za celkový výkon a kvalitu pridelenej časti výroby na danej zmene. Senior nastavovač rieši základné technické problémy úpravou procesu v medziach tolerancie.

Požiadavky

  • Čítanie technických výkresov a manuálov
  • Znalosť problematiky vstrekovacích lisov
  • Prax: 2 roky v odbore
  • Oprávnenia (výhoda, nie podmienka): VZV, Viazač bremien, Obsluha zdvíhacích zariadení
  • bremien, Obsluha zdvíhacích zariadení

Náplň práce

  • Nastavovnie lisov, mechanizmov a zariadení pripojených k lisom
  • Spúšťanie a uvoľnenie sériovej výroby v súlade s výrobnou dokumentáciou,  vyrobenie prvej vzorky na odsúhlasenie procesnou kvalitou
  • Kontrolovanie výrobného procesu, vyhodnocovanie výrobného cyklu a parametrov podľa dokumentácie
  • Aktualizácia záznamov a dokumentácií

Detaily

  • Pozícia: Nastavovač strojov, Senior
  • Priemerná mzda: 1000-1800€
  • Zmennosť: 12h (práca 13-14 dní do mesiaca,čo znamená viac času pre seba alebo rodinu o 6 dní v porovnaní s 8h)
  • Zaškolenie: podpora technikov

Uchádzať sa online