Inšpektor kvality

Nižná, Slovensko
Pridaný pred 2 roky

Inšpektor kvality je veľmi dôležitá pozícia v rámci spoločnosti. Človek aktívne spolupracuje s majstrom výroby, má veľmi vysoké rozhodujúce právomoci a priamy vplyv na spokojnosť zákaznika. QC – Inšpektor kvality je po zaškolení samostatne pracujúci člen tímu a má dennú priamu podporu od manažmentu spoločnosti.

Požiadavky

  • Vzdelanie: stredoškolské alebo sš technického zamerania
  • Vnímanie: neporušený farbocit a zmysel pre detail
  • Znalosti a zručnosti: práca v tíme, komunikatívnosť, používanie meriacích zariadení
  • Prax: vhodné aj pre absolventov

Náplň práce

  • Vykonávanie vstupnej, procesnej a výstupnej kontroly produktu, procesu
  • Zaznamenávanie výsledkov kontroly, tvorba inšpekčných protokolov a reportov
  • Riešenie odchýlok v tíme a spoluvytváranie dobrej pracovnej atmosféry

Detaily

  • Pozícia: Inšpektor kvality
  • Zmennosť: 12h (práca 13-14 dní do mesiaca,čo znamená viac času pre seba alebo rodinu o 6 dní v porovnaní s 8h)
  • Priemerná mzda: 1000€
  • Zaškolenie: pripravený program zaškolovania, možnosť práce s tútorom

Uchádzať sa online